WIELKI FORMAT

Twoja marka w wielkim formacie!

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą nośników wielkoformatowych. Realizujemy zarówno kampanie w głównych miastach (G8), jak i najmniejszych miastach w Polsce.
Wielki Format, reklama wielkoformatowa, Grupa RW Wrocław
Wielki Format, reklama wielkoformatowa, Grupa RW Warszawa

Kampanie na naszych nośnikach to realny zasięg na terenie całego kraju.

300 lokalizacji w ponad 70 miastach w Polsce. Nieustannie pozyskujemy także nowe lokalizacje.

Nośniki reklamowe w całej Polsce

Dlaczego marki wybierają reklamę wielkoformatową? 

Niezrównana Widoczność

Reklamy wielkoformatowe na budynkach są niezwykle widoczne. Ich ogromne rozmiary i umiejscowienie na wysokich budynkach sprawiają, że są zauważalne z daleka, przyciągając uwagę szerokiej publiczności.

Miejsce o Wysokim Ruchu

Budynki, na których umieszczane są tego typu reklamy, zazwyczaj znajdują się w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. To zwiększa liczbę potencjalnych odbiorców reklamy.

Prestiżowa Lokalizacja

Umieszczenie reklamy na znaczącym budynku często wiąże się z prestiżem. Firmy wykorzystują to jako sposób na podkreślenie swojego statusu i wartości marki.

Łatwo zapamiętać

Ze względu na rozmiar i położenie, reklamy wielkoformatowe na budynkach są trudne do zignorowania, co zwiększa prawdopodobieństwo zapadnięcia w pamięć odbiorców.

Celowanie w Określone Segmenty Rynku

Reklamy te umożliwiają firmom celowanie w określone segmenty rynku, w zależności od lokalizacji budynku (np. w centrum biznesowym, w dzielnicach handlowych, turystycznych itp.).

Kreatywność i Innowacyjność

Duże powierzchnie pozwalają na wykorzystanie kreatywnych i innowacyjnych pomysłów w projektowaniu reklam, co może zwiększyć ich skuteczność i atrakcyjność wizualną.

Przykładowe realizacje,
które wykonała Grupa RW

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w realizacji kampanii wielkoformatowych. W jakim rejonie Polski chciałbyś przeprowadzić kampanię?  Dopasujemy top nośniki w prestiżowych lokalizacjach, o dużym natężeniu ruchu. Nasi planerzy to profesjonaliści, którzy mają niezrównaną wiedzę o rynku reklamowym w Polsce.

Zobacz nasze
najnowsze kampanie

Pracujemy ze światowej klasy markami. Realizujemy kampanie na 11 nośnikach reklamowych w całej Polsce.

Wielkoformatowa reklama H&M przy rondzie Złotych Tarasów w Warszawie, Grupa RW

Kampania dla H&M

Kampania reklamowa H&M Grupa RW jest operatorem spektakularnej powierzchni reklamowej na rotundzie Złotych Tarasów. Dziś przedstawiamy kampanię...

Czytaj więcej
siatki wielkoformatowe, centrum miasta, Grupa RW, Drink ID

Kampania dla Drink ID

Kampania reklamowa piwa Trybynał Grupa RW zrealizowała kampanię reklamową dla Drink ID, promującą piwo Trybynał. Reklamy zostały...

Czytaj więcej
Wielkoformatowa reklama Rainbow zrealizowana przez Grupę RW, promująca egzotyczne wakacje

Kampania dla Rainbow

Kampania reklamowa Rainbow Grupa RW zrealizowała kampanię reklamową dla marki Rainbow, wykorzystując nośniki wielkoformatowe. Komunikat na reklamie...

Czytaj więcej

Zobacz więcej newsów

Scroll to Top