Jak planujemy kampanie?

Jako Reklama Wielkoformatowa jesteśmy na rynku od 10 lat. Zrealizowaliśmy kampanie na tysiącach nośników. Mamy uporządkowany model działania. Doskonale znamy rynek. Potrafimy w szybkim tempie dobrać najlepsze nośniki. Wierzymy w długoterminowe relacje. Dbamy o atmosferę współpracy i traktujemy klientów jak partnerów. 

Setki lokalizacji w ponad 70 miastach.  Jesteśmy właścicielami wielkoformatowych powierzchni reklamowych. W ofercie mamy nośniki w dużych ośrodkach miejskich, jak i malutkich miejscowościach. 

Rozwijamy własną sieć nośników billboardowych w formacie 12 i 18 mkw. Współpracujemy również ze 120 dostawcami tablic w całej Polsce. Realizujemy zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie kampanie.

Malujemy Murale, Grupa RW, Mural Warszawa

Grupa RW jest wyłącznym przedstawicielem farby oczyszczającej powietrze KNOxOUT. Farba redukuje szkodliwe tlenki azotu i redukuje ślad azotowy w mieście. 

Tajniki reklamy

Nieustannie, od zawsze, najbardziej efektywną i widowiskową reklamą jest wielki format. Zależnie jednak od celu i zasięgu działania, znajdujemy nośniki, np. billboardy, backlighty, które skutecznie wspierają komunikację i sprzedaż. Realizujemy również kampanie niestandardowe, np. na dworcach lub galeriach handlowych oraz kampanie DOOH (digital out of house). Malujemy murale w całej Polsce. Każdy z Klientów może zrealizować z nami kampanię, która jest neutralna pod względem śladu węglowego. W Europie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem farby LN   

Perfekcja i terminowość

Perfekcja w outdoorze: stawiamy na perfekcję. Najlepsze nośniki w najlepszych lokalizacjach. Reklamy widoczne z dużych odległości o niezakłóconym przekazie. 

Realizacja działań w ustalonym terminie
to nasz priorytet. Jeśli zamówiona kampania rusza 1 czerwca, to znaczy, że o ósmej rano w dniu 1 czerwca, zmierzając do pracy, zobaczysz reklamę. Termin to świętość. 

lub zadzwoń: 667 007 003

Kampania neutralna pod względem śladu węglowego
Kampania neutralna pod względem śladu węglowego