Nośniki reklamowe

ZAPLANUJ I ZREALIZUJ
Z NAMI KOMPLEKSOWĄ KAMPANIĘ REKLAMOWĄ

Jesteśmy liderem w dziedzinie reklamy wielkoformatowej w Polsce. Oferujemy 11 różnych nośników reklamowych, dzięki którym marki mogą wyróżnić się w najbardziej zatłoczonych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach.

Wielki format

ponad 70 miast w ofercie

Możemy dostarczyć reklamę wielkoformatową w każdym dużym ośrodku miejskim (G8: np. Warszawa, Wrocław, Gdańsk) oraz w mniejszych miejscowościach (np. Władysławo, Ostrołęka). Posiadamy własne lokalizacje wielkoformatowe.

Billboardy

Ponad 15 000 lokalizacji w ofercie

Jesteśmy dostawcą billboardów. Możemy Państwu zaproponować nasze nośniki lub nośniki jednego ze 120 dostawców, z którymi współpracujemy w całej Polsce. Z nami zrobicie kampanię nie tylko w dużych miastach, ale też w małych miejscowościach, gdzie często jako jedyni możemy dostarczyć nośniki.

Murale i EKOmurale

Mamy kilkadziesiąt własnych ścian, na których malujemy murale Murale to reklama, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Grupa RW jest wyłącznym przedstawicielem farby KNOxOUT w Polsce. Dostarczamy lokalizacje, na których mogą powstać murale. Przy realizacjach współpracujemy z artystami.

DOOH - Digital Out Of House

Świat staje się coraz bardziej cyfrowy. Wykorzystaj moc mediów cyfrowych, aby dotrzeć do nowoczesnych konsumentów.

Backlight

Podświetl swoją reklamę dzięki technologii backlight. Zwróć uwagę nawet w ciemności i wyróżnij się na tle konkurencji.

Paczkomaty

Skorzystaj z rosnącej popularności paczkomatów. Umieść swoją reklamę tam, gdzie Twoi klienci odbierają przesyłki.

Centra handlowe

Centra handlowe to miejsca o dużym natężeniu ruchu. Umieść swoją reklamę w sercu handlowej aktywności i dotrzyj do szerokiej grupy konsumentów.

Tranzyt

Reklama w środkach transportu to sposób na dotarcie do ludzi w drodze. Autobusy, tramwaje, pociągi — Twoja marka może być wszędzie.

Nośniki przy trasach szybkiego ruchu

Reklama przy autostradach to gwarancja dotarcia do kierowców i pasażerów w podróży. Wykorzystaj potencjał ruchliwych tras.

Tajniki

Nieustannie, od zawsze, najbardziej efektywną i widowiskową reklamą jest wielki format. Zależnie jednak od celu i zasięgu działania, znajdujemy nośniki, np. billboardy, backlighty, które skutecznie wspierają komunikację i sprzedaż. Realizujemy również kampanie niestandardowe, np. na dworcach lub galeriach handlowych oraz kampanie DOOH (digital out of house). Malujemy murale w całej Polsce. Każdy z Klientów może zrealizować z nami kampanię, która jest neutralna pod względem śladu węglowego. W Europie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem farby LN

Perfekcja w outdoorze: stawiamy na perfekcję. Najlepsze nośniki w najlepszych lokalizacjach. Reklamy widoczne z dużych odległości o niezakłóconym przekazie.

Realizacja działań w ustalonym terminie to nasz priorytet. Jeśli zamówiona kampania rusza 1 czerwca, to znaczy, że o ósmej rano w dniu 1 czerwca, zmierzając do pracy, zobaczysz reklamę. Termin to świętość.

Scroll to Top