Logo Grupa RW Reklama Wielkoformatowa

Tysiące nośników reklamowych w całej Polsce

Zrealizuj z nami lokalną lub ogólnopolską kampanię

Reklama Wielkoformatowa powstała 10 lat temu. W pokoju, a raczej w sercach dwóch chłopaków. Właścicieli – Wojtka Wójcika i Pawła Lisowskiego. Dołączył do nich Łukasz Nohanowicz. Na początku próbowali sprzedać jedną ścianę (jedną!). Teraz tych ścian mają ponad 100 w całej Polsce.

Dziś Reklama Wielkoformatowa jest częścią grupy RW. Pracujemy na terenie całej Polski. Nasze nośniki są w ścisłej czołówce miast, czyli G8, ale także (i to mocno nas wyróżnia na rynku), w takich miejscowościach jak np.: Toruń, Kołobrzeg, Łomża, Białystok, Opole, Elbląg, Rzeszów, Sosnowiec, Legnica, Rybnik. 

Oprócz ścian wielkoformatowych w ofercie mamy wiele innych nośników reklamowych: billboardy, citylighty, backlighty, reklamę miejską (np. tramwaje, skutery), przestrzenie w centrach handlowych i in. Realizujemy również EKOmurale, które są wykonane ekologiczna farbą KNOxOUT redukującą zanieczyszczenia powietrza (Grupa RW jest jej wyłącznym przedstawicielem). Ślad węglowy (CO2e) wytworzony w każdej kampanii reklamowej może zostać przez nas skompensowany. 

Jesteśmy na rynku długo. Dbamy więc o relacje. Klienci to nasi partnerzy. 

Tyle o nas. Porozmawiajmy, jaką kampanię chcecie Państwo zrealizować?
lub zadzwoń: 793 046 001

Nasze cele

Reklama Wielkoformatowa skupia się na realizacji kampanii poza największymi ośrodkami miejskimi, czyli w miastach poza G8.

Systematycznie rozwijamy własną sieć nośników wielkoformatowych, w tym miejsc na wyłączność. Jesteśmy bezpośrednim dostawcą mediów Out Of Home.

Nasze reklamy są legalne.

Realizujemy kampanie na własnych nośnikach reklamowych, a w razie zapotrzebowania klienta korzystamy również z innych dostawców reklam nie tylko wielkoformatowych, ale również standaryzowanych takich jak billboard, backlight czy citylight.

Przy konieczności wsparcia kampanii innymi nośnikami spoza reklamy wielkoformatowej korzystamy z zasobów lokalnych dostawców OOH, firm funkcjonujących w swoich miastach i będących tam potentatami outdooru.

Jako spółka funkcjonujemy na rynku OOH od 2012 roku, ale nasi pracownicy są związani z outdoorem od ponad 20 lat.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Reklamy Wielkoformatowej.

Nasze nośniki

Zasięg naszej reklamy

Z reklamą docieramy wszędzie

Wielki format

Setki powierzchni w ponad 70 miastach

Billboardy

Ponad 120 dostawców tablic reklamowych,
ponad 15 000 powierzchni w ofercie

Transport miejski

Ponad 50 miast w zasięgu, około
10 000 pojazdów do wykorzystania

Skutery miejskie

To ekologiczny środek transportu, który uzupełnia publiczny transport. Można się na nim poruszać szybko i sprawnie, nie stojąc w korku. 

lub zadzwoń: 798 793 003