REKLAMA WIELKOFORMATOWA

Tel. 798 793 003
Mail. biuro@reklama-wielkoformatowa.com

NIP: 894-304-11-98
REGON: 021945916
KRS: 0000430786

WROCŁAW

Grabiszyńska 214 lok. 7
53-235 Wrocław

WARSZAWA

ul. Walecznych 56/2
03-926 Warszawa

Kontakt do naszych specjalistów od reklamy wielkoformatowej i planowania kampanii reklamowych:

Konrad Kostrzewa

Dyrektor Operacyjny
tel. 508 628 001
konrad.kostrzewa@gruparw.pl

Lidia Dębska

Sales Manager
tel. 505 113 910
lidia.debska@gruparw.pl

Justyna Jeleń​

Business Development Manager
tel. 513 830 814
justyna.jelen@gruparw.pl

Monika Sanecka

Key Account Manager
tel. 798 653 766
monika.sanecka@gruparw.pl

Andrzej Urbanowicz

Key Account Manager
tel. 517 161 772
andrzej@reklama-wielkoformatowa.com

Małgorzata Wójcik

Key Account Manager
tel. 517 161 890
malgorzata@reklama-wielkoformatowa.com

Mariusz Kubiak

Key Account Manager
tel. 793 353 603
mariusz.kubiak@gruparw.pl

Monika Fonfara

Key Account Manager
tel. 690 411 176
monika.fonfara@gruparw.pl

Patryk Przystaś

Key Account Manager
tel. 690 377 898
patryk.przystas@gruparw.pl

Jarosław Misztal

tel. 690 343 455
jarek@reklama-wielkoformatowa.com

Julia Gotfryd

tel. 513 103 772
julia@reklama-wielkoformatowa.com

Marcin Szaruga

tel. 508 896 889
marcin@reklama-wielkoformatowa.com

Amanda Kapita

tel. 798 671 409
amanda.kapita@gruparw.pl

Adam Kocieliński​

Dyrektor ds. Rozwoju 
tel. 667 007 003
adam@reklama-wielkoformatowa.com

Robert Szachnowski

Specjalista ds. Inwestycji
tel. 514 605 814
robert.szachnowski@gruparw.pl

Patrycja Rambolińska

Administracja, Finanse i HR
patrycja@gruparw.pl