REKLAMA WIELKOFORMATOWA

Tel. 798 793 003
Mail. biuro@reklama-wielkoformatowa.com

NIP: 894-304-11-98
REGON: 021945916
KRS: 0000430786

WROCŁAW

Grabiszyńska 214 lok. 7
53-235 Wrocław

WARSZAWA

ul. Walecznych 56/2
03-926 Warszawa

Kontakt do naszych specjalistów od reklamy wielkoformatowej i planowania kampanii reklamowych:

Konrad Kostrzewa

Dyrektor Operacyjny
tel. 508 628 001
konrad.kostrzewa@gruparw.pl

Lidia Dębska

Sales Manager
tel. 505 113 910
lidia.debska@gruparw.pl

Monika Sanecka

Key Account Manager
tel. 798 653 766 
monika.sanecka@gruparw.pl

Adam Kocieliński

Planowane i realizacja kompanii OOH
tel. 667 007 003
adam@reklama-wielkoformatowa.com

Andrzej Urbanowicz

Planowane i realizacja kompanii OOH
tel. 517 161 772
andrzej@reklama-wielkoformatowa.com

Małgorzata Wójcik

Planowane i realizacja kompanii OOH
tel. 517 161 890
malgorzata@reklama-wielkoformatowa.com

Justyna Jeleń

Planowane i realizacja kompanii OOH
tel. 513 830 814
justyna@reklama-wielkoformatowa.com

Marcin Szaruga

Planowane i realizacja kompanii OOH
tel. 508 896 889
marcin@reklama-wielkoformatowa.com

Jarosław Misztal

Planowane i realizacja kompanii OOH
tel. 690 343 455
jarek@reklama-wielkoformatowa.com

Paulina Kaszubska

Administracja, Finanse i HR
biuro@reklama-wielkoformatowa.com

Patrycja Rambolińska

Administracja, Finanse i HR
patrycja@gruparw.pl