Tranzyt

Twoja marka podrożuje!

Zauważamy duży rozwój reklamy tranzytowej, która daje możliwość dotarcia do pasażerów przemieszczających się w ramach rozległych obszarów i ciągów komunikacyjnych.

Reklama tranzytowa daje wiele możliwości ekspozycji. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz publicznych środków transportu, takich jak pociągi, autobusy, tramwaje, metro i samoloty. Również na dworcach, terminalach, a nawet na biletach, mapach i rozkładach jazdy

Towarzyszmy Klientom w ich podroży wakacyjnej, w drodze do pracy, na zakupy, czy na spotkanie ze znajomymi. Możemy dotrzeć do szerokiej publiczności, a dobierając odpowiedni środek transportu, możemy dowolnie zawężać lub poszerzać grupę docelową.

Jakie możliwości daje reklama tranzytowa?

Bądźmy kreatywni, ponieważ elementów ekspozycyjnych w reklamie tranzytowej jest naprawdę sporo, np.: ekrany LCD, uchwyty pasażerskie, ramki reklamowe.

Do dyspozycji mamy również reklamy modułowe na zewnątrz pojazdów. Możemy całościowo lub częściowo okleić pojazd.

Jedną z największych zalet jest mobilność. Pokazujemy reklamę w całym mieście. W przeciwieństwie do reklamy w Internecie tej ekspozycji nie można zablokować.

Masowy zasięg

Reklama w autobusach, metrze i tramwajach jest bardzo często dostępna nawet przez kilkanaście godzin na dobę, a trasy pojazdów obejmują różne części miasta.

Bogaty wybór nośników reklamowych

W zależności od pojazdu mogą to być ekrany LCD, uchwyty pasażerskie, naklejki na szybach wagonów czy ramki podsufitowe.

Gwarancja powtarzalności

To automatycznie przekłada się na większe szanse zapamiętania.

To się opłaca

Niski koszt dotarcia. Wysoka efektywność.

AUTOBUSY

MOŻLIWOŚCI REKLAMOWE

RAMKI REKLAMOWE

EKRANY LCD

FULLBACK

TRAMWAJE

MOŻLIWOŚCI REKLAMOWE

RAMKI REKLAMOWE

OKLEJENIE TRAMWAJU

RAMKI REKLAMOWE

METRO

Warszawskie metro to optymalna przestrzeń do zaprezentowania nowoczesnej reklamy zewnętrznej.

Dzięki różnorodnym formatom gwarantuje dotarcie do setek tysięcy pasażerów dziennie.

W pojazdach można wykorzystać ekrany LCD, ramki, naklejki na szybach wagonów czy na całym wagonie.

Do dyspozycji mamy również nowoczesne cyfrowe nośniki Infoscreen, Digital Metrobord oraz bardziej tradycyjne Metroboardy i Citylight Metro.

POCIĄGI
I DWORCE

W 2021 r. koleją podróżowało 245,1 mln pasażerów. W porównaniu z 2020 r. na przejazd pociągiem zdecydowało się o 35,7 mln pasażerów więcej (+17%). [Źródło: Urząd Transportu Kolejowego]

Zaletą reklamy w PKP, EI, IC jest szeroki zasięg kampanii, dzięki której możemy dotrzeć do osób podróżujących w celach biznesowych i turystycznych.

Do dyspozycji mamy m.in. ekrany LCD, plakaty oraz naklejki na siedzeniach. Dodatkowym wsparciem kampanii reklamowych w pociągach jest niewątpliwie reklama na dworcach i peronach kolejowych.

Na dworcach kolejowych trafiamy do wszystkich grup docelowych – do osób dojeżdżających do pracy, podróżujących biznesowo, ludzi młodych, którzy przemieszczają się między miastami oraz do rodzin z dziećmi.

POCIĄGI

MOŻLIWOŚCI REKLAMOWE

RAMKI REKLAMOWE

EKRAN LCD

PLAKATY

DWORCE

MOŻLIWOŚCI REKLAMOWE

Digital LCD

BACKLIGHT

WYKLEJANIE SZKLANYCH POWIERZCHNI

PORTY LOTNICZE

Klienci linii lotniczych stanowią niezwykle atrakcyjną grupę odbiorców reklamy. Najliczniejszą grupę użytkowników linii lotniczych stanowią pasażerowie w przedziale wiekowym 30-34 lat.

W większości są to osoby z wyższym wykształceniem, które mieszkają w dużych miastach. Podróżują w celach turystycznych i biznesowych.

Reklama na lotniskach to przede wszystkim kampania o bardzo dużym zasięgu.

Do dyspozycji mamy 12 portów lotniczych w Polsce.

Główne formaty reklamowe to przede wszystkim ekrany LCD, nośniki tradycyjne podświetlane oraz rozwiązania niestandardowe.

Samsung – Backlight

Visa – Digital

Huawei – oklejanie powierzchni

Przykładowe realizacje,
które wykonała Grupa RW

Zpytanie - OnePage

Zaplanuj z nami innowacyjną i skuteczną kampanię
lub EKOkampanię, która angażuje i inspiruje

Scroll to Top