– właściciele i zarządcy nieruchomości –

Zarabiaj na
wynajmie przestrzeni
pod reklamę

Zapraszamy do współpracy

Od 12 lat rozwijamy własną sieć nośników reklamowych. W tym momencie w swojej ofercie mamy blisko 300 lokalizacji. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dlatego zapraszamy do współpracy właścicieli nieruchomości, działek przy trasach szybkiego ruchu, jak i zarządców wspólnot mieszkaniowych oraz biurowców.

Jakie są zalety współpracy?

Wynajem ściany budynku lub miejsca na cele reklamowe to dodatkowe możliwości dochoduTo realne wsparcie dla wspólnoty, właściciela, zarządcy budynku, który prowadzi np. fundusz remontowy lub planuje nowe inwestycje.

Reklama wspiera nie tylko marki, które chcą dotrzeć do swoich klientów, ale także lokalne społecznościDzięki wynajęciu miejsca pod reklamę możliwe są nie tylko remonty budynku, ale także np. rozwój placów zabaw i miejskich, zielonych przestrzeni.

Jak wygląda proces przystąpienia
do sieci reklamowej
Grupy RW
?

ZGŁOSZENIE

Jeśli posiadasz budynek lub grunt położony w atrakcyjnej lokalizacji, zgłoś Twoje miejsce pod reklamę.

Poszukujemy atrakcyjnych miejsc zarówno w centrum miast jak również przy drogach dojazdowych. Kierujemy się tym, jakie są najlepsze miejsca reklamowe dla naszych klientów.

ANALIZA

Jeśli posiadasz budynek lub grunt położony w atrakcyjnej lokalizacji, zgłoś Twoje miejsce pod reklamę.

Poszukujemy atrakcyjnych miejsc zarówno w centrum miast, jak również przy drogach dojazdowych. Kierujemy się tym, jakie są najlepsze miejsca reklamowe dla naszych klientów.

PODPISANIE UMOWY

Po zakwalifikowaniu lokalizacji wspólnie omówimy warunki finansowe i czas rozpoczęcia długofalowej współpracy.

WSPÓŁPRACA

Przedstawimy harmonogram prac przygotowawczych i stworzenia konstrukcji pod reklamę.Pozostaniemy w kontakcie ustalając kolejne montaże i demontaże oraz bieżącą konserwację Powierzchni Reklamowej.

Jakie są najlepsze miejsca
dla reklamowych ścian?

Centra miast, miejsca przy miejskich obwodnicach oraz przy drogach szybkiego ruchu oraz autostradach.

BUDYNKI MIESZKALNE

BIUROWCE

CENTRA MIAST

OBWODNICE MIAST

DROGI SZYBKIEGO RUCHU

DZIAŁKI, NA KTÓRYCH
MOŻNA POSTAWIĆ NOŚNIKI

Reklama wspiera
w remoncie kamienic
i biurowców

Reklama umieszczona na rusztowaniu to dodatkowe wsparcie finansowe. Ekspozycja reklamy na siatce zabezpieczającej, to rozwiązania, które są powszechnie stosowane w centrach największych miast nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Reklama na rusztowaniu podczas remontu to rozwiązanie czasowe — im szybciej zaplanujemy ekspozycję, tym większa korzyść dla obu Stron. Zapraszamy do kontaktu na etapie przygotowania planowanej inwestycji.

Bądź częścią
sieci nośników reklamowych
Grupy RW

Już teraz w naszej sieci znajduje się blisko 300 lokalizacji. 
Wypracowaliśmy stabilny i transparenty sposób współpracy, z którego korzyści czerpią wszystkie strony. 
Porozmawiajmy, jak może wyglądać nasza współpraca. 

Murale lub
EKOmurale

Jedną z silnie rozwiniętych ścieżek naszej działalności są murale i EKOmurale. Jesteśmy europejskim dystrybutorem ekologicznej farby KNOxOUT. Oznacza to, że ściana, którą wytypujecie Państwo do sieci reklamowej Grupy RW, może być przeznaczona także do malowania murali reklamowych, jak i społecznych. 

Billboardy &
backlighty

Nośniki reklamowe to nie tylko siatki wielkopowierzchniowe, ale także przestrzeń do postawienia takich nośników jak billboardy i backlighty, zarówno w centrach miast, jak i przy drogach szybkiego ruchu.

Najlepsi
z najlepszych są z nami

Na naszych nośnikach swoje reklamy prezentują znane, prestiżowe marki:Amazon Prime, Rituals, Itaka, Skoda, Orlen, Żabka, Media Markt, Itaka, iPhone, Trimph, Lech, Tatra, Cimena 3D, MediaExpert, TKMaxxx, Recman, Perła, Lech, Namysłów, Tyskie, Żubr, Warka, Tatra, Special, McDonald, Castorama, Agata Meble, Pepsi, Coca-Cola, Oto Dom, Ryanair i in.

Zapraszamy do kontaktu!

wlasciciel

Dołącz do sieci reklamowej Grupy RW Media

Scroll to Top