GRUPA RW

Jak sprawić, że reklama wielkoformatowa jest jeszcze bardziej skuteczna? 🏙️📈

Oto przykład udanej kampanii reklamowej „Duży Ben”, która pokazuje, jak można skutecznie zwiększyć efektywność reklamy wielkoformatowej! 💪

Kampania odbyła się w Warszawie na dwóch uzupełniających się lokalizacjach Grupy RW:

📍 Puławska / Wilanowska (strona lewa): Ta lokalizacja charakteryzuje się świetnym zasięgiem i dużym ruchem. Trzy pasy ruchu najazdowego oraz sygnalizacja świetlna zapewniają długi kontakt z reklamą. W pobliżu znajduje się stacja metra, dworzec autobusowy, przystanki MPK oraz dużo pieszych. Jest to główny węzeł komunikacyjny na Mokotowie i ważny punkt na drodze do obwodnicy Warszawy.

Duży Ben — ul. Puławska - Grupa RW - Reklama Wielkoformatowa
ul. Puławska, Warszawa - reklama wielkoformatowa

📍 Zamoyskiego 37 (strona lewa): Reklama była eksponowana w towarzystwie reklamy Europejskich Igrzysk Olimpijskich, co dodało jej dodatkowej wartości. Bliskość stacji metra przy Stadionie Narodowym oraz trójstronny najazd z ulic Targowej, Zamoyskiego i Kijowskiej zapewniają dużą liczbę odbiorców. Reklama dotrze do podróżnych korzystających z kolei miejskich i międzymiastowych, kierowców, przechodniów, pracowników biur i klientów lokali usługowo-handlowych. Dodatkowo najazd w stronę Ronda Waszyngtona zapewnia dodatkową widoczność. To wyjątkowe miejsce reklamowe z jednym z największych murali w Stolicy

Duży Ben — ul. Zamoyskiego - Grupa RW - Reklama Wielkoformatowa
ul. Zamoyskiego, Warszawa - nośnik reklamy wielkoformatowej

Klient dopilnował wszystkich szczegółów, żeby reklama była maksymalnie skuteczna:

✅ Długi kontakt: Wybrał lokalizacje zapewniające długi kontakt z reklamą, umożliwiając odbiorcom zapamiętanie przekazu.
✅ Wyrazisty przekaz: Koncentracja na prostym i jasnym przekazie. Reklama przyjemna dla oka, która informuje o promocji związanej z zakupami w sklepie.
✅ Optymalne kolory: Kolory widoczne, wyraziste.
Nasi specjaliści doskonale znają rynek reklamy wielkoformatowej, pomogą dobrać najlepsze nośniki. Obydwie powyższe lokalizacje należą do Grupy RW. Zapraszamy do kontaktu! Kampanie z ramienia Grupy RW koordynuje Małgorzata Wójcik.

Nośnik reklamowy - ul. Puławska, Warszawa

Nośnik reklamowy - ul. Zamoyskiego, Warszawa

Małgorzata Wójcik, Grupa RW - Reklama Wielkoformatowa


Kampanię z ramienia Grupy RW koordynuje Małgorzata Wójcik. 
Zapraszamy do kontaktu! Przygotujemy ofertę najlepszych nośników reklamowych. 

PODOBNE

Scroll to Top