Szczecin największa reklama wielkoformatowa

Szczecin – nowa lokalizacja reklamy

Nowy nośnik reklamowy w Szczecinie

W Szczecinie dostępna jest już nasza nowa, imponująca lokalizacja reklamowa  największa w północno-zachodniej Polsce. Ma ponad 2000 m kw. (89,6 metrów szerokości x 22,5 metrów wysokości).

Znajduje się ona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 10, w kierunku Warszawy, Poznania i Wrocławia, w sąsiedztwie Outlet Park Szczecin.

To bardzo ruchliwa droga. Przejeżdża tędy ok. 200 tysięcy mieszkańców mieszkających na  prawym brzegu, i pond 300 tysięcy wyjeżdża z miasta tą właśnie drogą z lewego brzegu. 

Mieszkańcy nie tylko przejeżdżają tędy, ale korzystają także z centrów handlowych i z placówek miejskich, dzięki temu reklama jest nieustannie widoczna zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i pieszych.  

W nocy reklama jest podświetlona. 

Jeśli szukasz skutecznej reklamy, ta lokalizacja z pewnością zainteresuje Twoją firmę. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i umieścić swoją reklamę w tym atrakcyjnym miejscu.

GRUPA RW

PODOBNE

TOUS kampania OOH w 12 miastach Grupa RW

Kampania dla TOUS

Kampania reklamowa TOUS: To The Almost-Perfect Moms W maju szczególny sposób pokazujemy, jak bardzo kochamy nasze mamy! Niespodzianek nie ma końca. Kochamy je najmocniej. To fakt! I w tę atmosferę wpisuje się kampania reklamowa TOUS „TO THE ALMOST-PERFECT MOMS”. Ta hiszpańska marka biżuterii jest znana z tego, że celebruje kreatywność i wyrażanie siebie. Najnowsza kampania

Czytaj więcej »
Reklama wielkoformatowa dla Cinema City we Wrocławiu, realizacja Grupa RW

Kampania Cinema City we Wrocławiu

Chcielibyśmy podzielić się z Wami szczegółami dotyczącymi kampanii dla Cinema City, która aktualnie trwa we Wrocławiu. Wybrana przez Klienta lokalizacja, znajduje się przy ul. Piłsudskiego 79 – jednej z najbardziej ruchliwych arterii miejskich. To tędy kierowcy, rowerzyści, ale również pasażerowie komunikacji miejskiej, codziennie przejeżdżają w drodze do Dworca PKP oraz w kierunku ul. Powstańców Śląskich.

Czytaj więcej »
Kampania DOOH dla Turkish Airlines, realizacja Grupa RW

Kampania DOOH dla Turkish Airlines

🔺 Dziś o Digital 🔻 Nadszedł czas na podsumowanie kampanii dla Turkish Airlines, która miała miejsce na przełomie kwietnia i maja w Krakowie. Nasz klient zdecydował się na wykorzystanie dwóch rodzajów nośników digitalowych: słupy LCD oraz witryny cyfrowe. Czym jest DOOH, czyli Digital Out of Home? To forma reklamy outdoorowej, która wykorzystuje cyfrowe technologie do

Czytaj więcej »
Warszawa, reklama wielkoformatowa Itaka

Kampania wielkoformatowa Itaki

Lecimy z Itaką do Tunezji! W maju realizujemy blisko 80 kampanii wieloformatowych. Jedną z nich jest kampania dla Itaki. Siatki wielkoformatowe można zobaczyć w trzech miasta w Warszawie, Katowicach i w Chorzowie. Nowe lokalizacje Grupy RW Chcielibyśmy skupić Waszą uwagę na trzech naszych lokalizacjach, które niedawno dołączyły do naszego portfolio: Warszawa, ul. Wolska 89 to

Czytaj więcej »
Backlight
Autostrady
Reklamy sezonowe
Komunikacja miejska
Centra handlowe
lub zadzwoń: 798 793 003