GRUPA RW

– outdoor –

Reklamy w Świątecznym Marketingu

Święta, święta i po świętach. Warto jednak uchwycić magię tego czasu także w kontekście reklamowym. Przyjrzyjmy się więc,  jak w tym roku marki komunikowały się ze swoimi klientami. 

Previous slide
Next slide

Reklamy wielkoformatowe odgrywają ważną rolę w świątecznym marketingu. Nie tylko przyczyniają się do budowania atmosfery świąt, ale także są ważnym narzędziem w budowaniu marki, angażowaniu klientów i tworzeniu emocjonalnych połączeń.

Wybraliśmy niektóre z tegorocznych kampanii świątecznych, które zostały zrealizowane przez zespół Grupy RW. Wśród naszych klientów były marki globalne, takie jak np. TOUS, ale także lokalne galerie handlowe, jak np. Facility Lublin. Firmy decydowały się na nośniki reklamowe nie tylko w największych miejscowościach, ale także w tych mniejszych. Ciekawym i chętnie wybieranym rozwiązaniem reklamowym były także kampanie w centrach handlowych. Uwagę publiczności przyciągają także niestandardowe rozwiązania takie jak np. elementy 3D.

Świąteczna reklama
wielkoformatowa Lublin

Felicity to tętniące życiem centrum handlowe dedykowane ludziom aktywnym, ciekawym świata i ceniącym swój czas i pieniądze. Nośnik reklamowy w Lublinie ma 168,92 m kw. To ścisłe centrum miasta, zaledwie 800 m od rynku. Kampanię koordynuje Monika Fonfara.

outdoor, reklama na budynkach Lublin, Facility Lublin
reklama wielkoformatowa Lublin
reklama zewnętrzna Lublin

TOUS tuż przed świętami
w Wielkim Formacie

Łącznie 12 nośników wielkoformatowych. Miasta, w których odbyła się kampania to: Białystok, Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Lublin, Radom, Rzeszów, Toruń i Zakopane. Kampanię dla TOUS koordynuje Lidia Dębska.
Gorzów Wielkopolski reklama outdoor
Częstochowa reklama zewnętrzna TOUS
TOUS kampania outdoor

Reklama TOUS
w galeriach handlowych

Dla marki TOUS przygotowaliśmy także kampanię w aż 23 galeriach handlowych w 17 miastach. 
Kampanię dla TOUS koordynuje Mariusz Kubiak.

reklama w galeriach handlowych TOUS
reklama w galeriach handlowych TOUS
Kampania reklamowa dla TOUS w galeriach handlowych

TISSOT - reklama outdoor
w Warszawie

Ten warszawski nośnik ma 213,36 m kw. Jest widoczny z 200 metrów! A wszystko dlatego, że tuż przy reklamie znajdują się cztery pasy najazdu, otwarta przestrzeń , przystanki komunikacji tramwajowej i autobusowej. Potężne natężenie ruchu czynią tę powierzchnię reklamową bardzo atrakcyjną. Kampanię koordynuje Lidia Dębska. 

Tissot reklama outdoor Warszawa
reklama, wielki format, Tissot, Warszawa
reklama na budynku, Warszawa, Tissot

SuperPrezenty.pl
z elementem 3D

Marka SuperPrezenty.pl wykorzystała element 3D, który zdecydowanie pasuje do motto firmy: „Przeżycia nie do zapakowania!”. Kampanię koordynuje Monika Sanecka. 

Kampania dla superprezenty.pl w warszawie, element 3d na backlight
Warszawa, reklama backlight, z elementem 3d
Warszawa, backlight z elementem 3d

Kampania wielkoformatowa
dla Many Mornings

Marka Many Morning wybrała nośniki reklamowe w trzech miastach — w Warszawie, Gdyni i Łodzi. Kampanię koordynuje Monika Sanecka.

Kampania wielkoformatowa dla Many Mornings
Many Morning, reklama na budynku, wielki format, Gdynia
Many Morning, reklama na budynku, wielki format, Warszawa

Kampania w centrach handlowych
dla Orange

Kampania odbyła się w galeriach handlowych w sześciu miastach – w Warszawie, Pruszkowie, Nowym Sączy, Myślenicach, Bytomiu i w Gdańsku. Kampanię koordynuje Małgorzta Wójcik.
KAMPANIA reklamowa dla Orange w galeriach handlowych
reklama Orange w galeriach handlowych
reklama Orange w galeriach handlowych

Amazon Prime na 5. top nośnikach reklamowych

Kampania została zrealizowana w trzech miastach — w Warszawie, we Wrocławiu i w Katowicach. 

Warszawa, reklama wielkoformatowa

Słowa kluczowe: reklamy wielkoformatowe, outdoor, reklama w galeriach handlowych, marketing świąteczny, Boże Narodzenie, branding, zaangażowanie klientów

Chcesz dowiedzieć się więcej o potencjale reklam wielkoformatowych dla Twojej marki nie tylko w sezonie świątecznym? Skontaktuj się z nami, aby odkryć, jak możemy pomóc Twojej firmie być super widoczną w przestrzeni miejskiej. 

PODOBNE

Scroll to Top