Buty Sprandi w reklamie CCC na Złotych Tarasach

Prestiżowa reklama wielkoformatowa dla CCC

Dziś naszą przestrzeń na stronie Reklama-Wielkoformatowa.com oddajemy Małgorzacie Wójcik, która zdradzi kilka ciekawostek z pracy ze swoim klientem – CCC.

CCC w złotych tarasach

Klienci lubią różne formaty reklamowe – od bilbordów, backlightów, siatki wielkoformatowe aż po EKOmurale i murale, ale wciąż szukają niestandardowych form wyeksponowania marki. Dlatego reklama na Złotych Tarasach jest tak trafiona. To jedno z najbardziej rozpoznawalnych, strategicznych miejsc w Warszawie. Traffic robi wrażenie – zarówno pod względem ruchu samochodowego, ale także (a może nawet szczególnie) pieszego. A biorąc pod uwagę, że w galerii znajduje się sklep CCC, to chyba najbardziej wyraźny sygnał dla klientów: “Hej, zapraszamy do naszego sklepu!”. 

Reklama CCC na Złotych Tarasach w Warszawie

Złote Tarasy w liczbach

W skład kompleksu wchodzi kilka połączonych ze sobą budynków, które łącznie mają aż 225 tys. m2. Znajduje się w nich multikino, galeria handlowa (ok. 220 sklepów), a także centra rozrywkowe, i oczywiście biura. W podziemnym parkingu może zaparkować aż 1700 samochodów.

Złote Tarasy znajdują się przy ul. Złotej w centrum Warszawy. To prestiż pokazać swoją markę właśnie w tym miejscu. Warto dodać, że tuż obok znajduje się Centralny Dworzec PKP.

Rocznie Złote Tarasy odwiedza 21 000 0000 osób.

Centralna część Złotych Tarasów jest przykryta nieregularnie pofalowanym szklanym dachem. Dach składa się z 4780 szklanych trójkątów o bokach ok. 3 m, i łącznie ma 10 tys. m2.

Widok na Złote Tarasy i Dworzec PKP w Warszawie

Jak powstawała reklama CCC?

Reklama jest umieszczona na szklanej rotundzie. Zakładaliśmy, że wyklejanie reklamy zajmie 2 dni. Udało się w jedną noc. W video można zobaczyć, jak krok po kroku wygląda taka praca. Trzy osoby przez całą noc wyklejają kawałek po kawałeczku reklamy. A na samym końcu efekt jest piorunujący!

Jak zaprojektować reklamę na rotundzie Złotych Tarasów?

Reklama na szklanej rotundzie Złotych Tarasów ma ponad 300 mkw. Grafikę można dowolnie ułożyć w pionie albo w poziomie. Najbardziej widoczna jest w godzinach otwarcia galerii. CCC oczywiście od samego początku wiedziało, jaki charakter ma mieć reklama. Prace nad projektem graficznym był ekspresowe i też sprawnie udało się ustalić, które elementy projektu będą przepuszczały światło.

[fotorelacja] reklama ccc na złotych tarasach

Małgorzata Wójcik

Małgorzata Wójcik

Key Account Manager
Grupa RW - Reklama-Wielkoformatowa.com
E-mail: malgorzata@reklama-wielkoformatowa.com

GRUPA RW

PODOBNE

Mazo-czas - kampania Billboardowa, Warszawa, Mazowsze

Billboardy: Mazowsze

Rozpoczynamy Mazo czas! Warto odwiedzić Mazowsze nie tylko latem, jesienią jest ono równie piękne! Przed Państwem turystyczna kampania 2023: „Rozpoczynamy Mazo czas!”, której autorem jest Mazowiecka Organizacja Turystyczna. Grupa RW wygrała przetarg na kampanię billboardową, którą realizowaliśmy w czerwcu, lipcu oraz we wrześniu. Różne projekty były prezentowane na billboardach 6×3 w Warszawie i w okolicach

Czytaj więcej »
Amazon Prime Video, reklama wielkoformatowa, Warszawa, Grupa RW

Kampania dla Amzon Prime

🔺 Kampania dla Amazon Prime Video 🔻📍 WarszawaDwie lokalizacje: ul. Zamoyskiego 37, Metro Stadion Narodowy – OVERSIZE ▫️ 526,5 m kw.▫️ reklama podświetlona▫️ Reklama usytuowana przy wejściu do Metra Stadion Narodowy w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Narodowego.▫️ Lokalizacja posiada wyjątkowy na skalę Warszawy, trójstronny najazd z ul. Targowej (głównej arterii warszawskiej Pragi), ul. Zamoyskiego i ul.

Czytaj więcej »
Womak Holding, Tarasy Grabiszynskie, Wrocław, instalacja na schodach, Grupa RW, Reklama Wielkoformatowa

Najpiękniejsze schody w Polsce!

Womak Holding Świętuje 20 Lat Sukcesów z Niezwykłym Projektem Schodów Artystycznych Womak Holding ma 20 lat, a Wrocław najpiękniejsze schody w Polsce. Sami zobaczcie. Schody te znajdziecie w centrum handlowym Tarasy Grabiszyńskie we Wrocławiu. Przyjrzycie się dobrze. Inspiracją do poszczególnych elementów grafiki są wieloletni pracownicy firmy, to oni podzielili się swoimi skojarzeniami z niezwykłym artystą

Czytaj więcej »
Rituals, reklama wielkoformatowa, Lublin, Grupa RW

Kampania dla Rituals

W swojej ofercie mamy tysiące nośników reklamowych. Dziś na zdjęciach prezentujemy nośnik w Lublinie.  📍 Lublin, ul. Okopowa – ul. Hempla✅ To ścisłe centrum miasta — ok. 800 m od Rynku✅ Reklama doskonale widoczna zarówno dla ruchu samochodowego jak i pieszego.✅ Sygnalizacja świetlna umiejscowiona przed budynkiem dodatkowo wydłuża kontakt wzrokowy z reklamą.✅ W najbliższym sąsiedztwie

Czytaj więcej »
Backlight
Autostrady
Reklamy sezonowe
Komunikacja miejska
Centra handlowe
lub zadzwoń: 798 793 003