Logo Grupa RW Reklama Wielkoformatowa

Prestiżowa reklama wielkoformatowa dla CCC

Buty Sprandi w reklamie CCC na Złotych Tarasach
Dziś naszą przestrzeń na stronie Reklama-Wielkoformatowa.com oddajemy Małgorzacie Wójcik, która zdradzi kilka ciekawostek z pracy ze swoim klientem – CCC.

CCC w złotych tarasach

Klienci lubią różne formaty reklamowe – od bilbordów, backlightów, siatki wielkoformatowe aż po EKOmurale i murale, ale wciąż szukają niestandardowych form wyeksponowania marki. Dlatego reklama na Złotych Tarasach jest tak trafiona. To jedno z najbardziej rozpoznawalnych, strategicznych miejsc w Warszawie. Traffic robi wrażenie – zarówno pod względem ruchu samochodowego, ale także (a może nawet szczególnie) pieszego. A biorąc pod uwagę, że w galerii znajduje się sklep CCC, to chyba najbardziej wyraźny sygnał dla klientów: “Hej, zapraszamy do naszego sklepu!”. 

Reklama CCC na Złotych Tarasach w Warszawie

Złote Tarasy w liczbach

W skład kompleksu wchodzi kilka połączonych ze sobą budynków, które łącznie mają aż 225 tys. m2. Znajduje się w nich multikino, galeria handlowa (ok. 220 sklepów), a także centra rozrywkowe, i oczywiście biura. W podziemnym parkingu może zaparkować aż 1700 samochodów.

Złote Tarasy znajdują się przy ul. Złotej w centrum Warszawy. To prestiż pokazać swoją markę właśnie w tym miejscu. Warto dodać, że tuż obok znajduje się Centralny Dworzec PKP.

Rocznie Złote Tarasy odwiedza 21 000 0000 osób.

Centralna część Złotych Tarasów jest przykryta nieregularnie pofalowanym szklanym dachem. Dach składa się z 4780 szklanych trójkątów o bokach ok. 3 m, i łącznie ma 10 tys. m2.

Widok na Złote Tarasy i Dworzec PKP w Warszawie

Jak powstawała reklama CCC?

Reklama jest umieszczona na szklanej rotundzie. Zakładaliśmy, że wyklejanie reklamy zajmie 2 dni. Udało się w jedną noc. W video można zobaczyć, jak krok po kroku wygląda taka praca. Trzy osoby przez całą noc wyklejają kawałek po kawałeczku reklamy. A na samym końcu efekt jest piorunujący!

Jak zaprojektować reklamę na rotundzie Złotych Tarasów?

Reklama na szklanej rotundzie Złotych Tarasów ma ponad 300 mkw. Grafikę można dowolnie ułożyć w pionie albo w poziomie. Najbardziej widoczna jest w godzinach otwarcia galerii. CCC oczywiście od samego początku wiedziało, jaki charakter ma mieć reklama. Prace nad projektem graficznym był ekspresowe i też sprawnie udało się ustalić, które elementy projektu będą przepuszczały światło.

[fotorelacja] reklama ccc na złotych tarasach

Małgorzata Wójcik

Małgorzata Wójcik

Key Account Manager
Grupa RW - Reklama-Wielkoformatowa.com
E-mail: malgorzata@reklama-wielkoformatowa.com

GRUPA RW

PODOBNE

Zakopane, Zjazd Rynku Reklamy 2023, Grupa RW, Irek Bieleninik

Wygrywamy | Zjazd Rynku Reklamy

Zbudowaliśmy statek: Czarna Perła, któray filmowo zjechała ze stoku. Wygraliśmy w kreatywnym „Zjeździe na miarę Oskara”. podczas Zjazdu Rynku Reklamy 2023. Cieszymy się! Ci najlepsi potrafią się też dobrze bawić. Oto my – w odsłonie weekendowej.  Jak powstała Czarna Perła? Właśnie montujemy krótkie video. Wkrótce zdradzimy wszystkie szczegóły, całe know-how 😎

Reklama we Wrocławiu dla Aldi

Aldi w Warszawie. Niestandardowa reklama

🔻 Widzieliście najnowszą reklamę ALDI Polska? 🔺Nośnik, który widzicie na zdjęciach, znajduje się 📍 w Warszawie. Od 10 lat specjalizujemy się w realizacji kampanii wielkoformatowych. Zapraszamy do współpracy!  Kampanię dla Aldi Polska z ramienia Grupy RW koordynuje: Andrzej Urbanowicz lidia.debska@gruparw.pl

Backlight dla ViaPlay, Wrocław

Backlight’y dla ViaPlay

🔺 Dziś kampania dla Viaplay 🔻 Wspólnie z PHD MEDIA DIRECTION zrealizowaliśmy kampanię na backlightach. My odpowiadaliśmy za nośniki we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu. Wrocław Warszawa Poznań Kampanię dla ViaPlay z ramienia Grupy RW koordynuje: Lidia Dębska lidia.debska@gruparw.pl

RADIO ZET REKLAMA PRZY AUTSRADZIE JANOW

Radio Zet na autostradach!

Radio Zet to jedna z najbardziej popularnych rozgłośni radiowych. Przygotowaliśmy dla stacji kampanię przy autostradach. Łącznie cztery nośniki. Najmniejszy o powierzchni 90 mkw., największy 200 mkw. Kampania lipiec-sierpień 2022.  Reklama tranzytowa wzdłuż największych autostrad ma nie tylko znakomite zasięgi, ale również bardzo dobrą widoczność, nawet z dalekich odległości.  Udanych wakacji z Radiem Zet.  nośniki reklamowe