Nasza duma: MalujemyMurale.pl

Farby KNOxOUT wykorzystane do muralu Allegro w Warszawie
To już oficjalne! Grupa RW, której Reklama-Wielkoformatowa.com jest częścią, uruchamia nową markę: MalujemyMurale.pl.

MalujemyMurale.pl

Strona jest już gotowa. Zapraszamy. Tu, na reklama-wielkoformatowa.com, będziemy pisać o wielu nośnikach, w tym o świetnie rozwijającym się digitalu. Tam koncentrujemy się na muralach. Jeśli więc interesują Was wyłącznie murale, to MalujemyMurale.pl jest dobrym adresem w sieci.

Marka MalujemyMurale.pl startuje z przytupem!

Właśnie skończyliśmy malować mural dla Allegro. Znajduje się on przy ul. Waryńskiego 3 – Metro Politechniki w Warszawie. Mural ma 155 mkw. Właścicielem ściany jest Grupa RW. Podobnych, własnych ścian w całej Polsce mamy 34, i ta liczba ciągle rośnie.

 

Mural został wykonany w technologii CrystialAvtiv, która redukuje tlenki azotu będące częścią smogu. W najnowszym poście Fundacja EcoEvolution.org tłumaczy, dlaczego to jest ważny, ekologiczny wybór.

 

Dziękujemy Allegro za fenomenalną współpracę. I mamy nadzieję, że to dopiero początek! Dobrego dnia!  

GRUPA RW

PODOBNE

reklama wielkoformatowa warszawa ul. Marszałkowska dla Wysokie Obcasy

Podświetlana reklama wielkoformatowa dla Wysokich Obcasów

Lubimy niestandardowe realizacje. Na świątecznej reklamie OOH dla Wysokich Obcasów zamontowaliśmy dodatkowe oświetlenie – jarzębina świeci się na czerwono, a renifery na… zimowo. Może macie lepszą nazwę na kolor oświetlenia? Śmiało do nas piszcie.  reklama outdoorowa dla wysokich obcasów – co warto wiedzieć? Reklama znajduje się na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Nowogrodzkiej w Warszawie, vis

Miele na nośnikach led w Polsce - reklama wielkoformatowa

Digital, DOOH dla Miele! *** Ciekawostki

Po pierwsze: Cześć. Po drugie: Fajnie, że jesteś! Po trzecie: Hej! Jak się masz? Dziś pojawiamy się tu z digitalową kampanią dla Miele, w której przysłowiową kropką nad i jest wielki format! Mamy video. Mamy zdjęcia. Mamy ciekawostki. Czy mamy Twoją uwagę? Czytając dalej dowiesz się, dlaczego to jest najlepszy moment, by w reklamową strategię

Mural Warszawa, Malujemy Murale, Super Prezenty

Nowy mural dla Super Prezenty

Grupa RW – MalujemyMurale.pl właśnie oddała nowy mural dla marki Super Prezenty. Mural ma 69 mkw. znajduje się przy ul. Wilczej w Warszawie. Do malowania muralu zostały wykorzystane antysmogowe, ekologiczne farby KNOxOUT.

Sii Polska eko mural Katowice malowany farbami KNOxOUT

Pierwszy z pięciu eko murali Sii Polska już gotowy!

Sii Polska rozpoczęła kampanię #UnstoppableSii, którą świętuje swoje 15-lecie, 1 mld przychody i 6000 zatrudnionych pracowników. Jednocześnie zaprasza do pracy 390 nowych specjalistów , bo tyle ofert pracy jest obecnie aktywnych.  #UnstoppableSii pojawi się na pięciu ekologicznych  muralach antysmogowych. Pierwszy mural jest już gotowy. Znajduje się w Katowicach. Do malowania została wykorzystana farba KNOxOUT.