Womak Holding, Tarasy Grabiszynskie, Wrocław, instalacja na schodach, Grupa RW, Reklama Wielkoformatowa

Najpiękniejsze schody w Polsce!

Womak Holding Świętuje 20 Lat Sukcesów
z Niezwykłym Projektem Schodów Artystycznych

Womak Holding ma 20 lat, a Wrocław najpiękniejsze schody w Polsce. Sami zobaczcie. Schody te znajdziecie w centrum handlowym Tarasy Grabiszyńskie we Wrocławiu. Przyjrzycie się dobrze. Inspiracją do poszczególnych elementów grafiki są wieloletni pracownicy firmy, to oni podzielili się swoimi skojarzeniami z niezwykłym artystą Mateuszą Sudą, którego twórczość opiera się na przenikaniu mody i sztuki.

Womak Holding, Tarasy Grabiszynskie, Wrocław, instalacja na schodach, Grupa RW, Reklama Wielkoformatowa

Tu teraz robi się zdjęcia na Instagram

 Schody stały się nie tylko funkcjonalnym elementem centrum handlowego, ale prawdziwym dziełem sztuki. Kolory są genialne. Przyciągają z daleka. Ożywiają tę przestrzeń. Nadają jej dodatkowej wartości. Różnorodne elementy, które opowiadają ważne historie, pokazują, jak relacje i zaangażowanie jest ważne, że każdą firmę tworzą ludzie. 

Womak Holding od lat wpisuje swoją misję w przestrzeń poprzez projektowanie innowacyjnych obiektów handlowych, tworząc miejsca wygodne i dostępne dla mieszkańców wielu miast w Polsce. Ich centra handlowe, takie jak SWOJA Olimpia we Wrocławiu czy Viktor w Gdańsku, zyskały uznanie klientów dzięki różnorodnej ofercie i komfortowej atmosferze.

Jednak firma ta to nie tylko deweloper i zarządca nieruchomości – to także mecenas sztuki. Womak Holding zaangażował się we wsparcie twórców reprezentujących różne dziedziny, a Fundacja OP ENHEIM stała się przestrzenią spotkań i wystaw dla współczesnych artystów. Renowacja zabytkowej kamienicy przy placu Solnym we Wrocławiu to wyraz pełnego szacunku podejścia firmy do swojego otoczenia.

Oby więcej takich ciekawych miejsc w przestrzeni miejskiej, 

Koordynatorem tego projektu z ramienia Grupy RW jest Patryk Przystaś.

GRUPA RW

PODOBNE

Mazo-czas - kampania Billboardowa, Warszawa, Mazowsze

Billboardy: Mazowsze

Rozpoczynamy Mazo czas! Warto odwiedzić Mazowsze nie tylko latem, jesienią jest ono równie piękne! Przed Państwem turystyczna kampania 2023: „Rozpoczynamy Mazo czas!”, której autorem jest Mazowiecka Organizacja Turystyczna. Grupa RW wygrała przetarg na kampanię billboardową, którą realizowaliśmy w czerwcu, lipcu oraz we wrześniu. Różne projekty były prezentowane na billboardach 6×3 w Warszawie i w okolicach

Czytaj więcej »
Amazon Prime Video, reklama wielkoformatowa, Warszawa, Grupa RW

Kampania dla Amzon Prime

🔺 Kampania dla Amazon Prime Video 🔻📍 WarszawaDwie lokalizacje: ul. Zamoyskiego 37, Metro Stadion Narodowy – OVERSIZE ▫️ 526,5 m kw.▫️ reklama podświetlona▫️ Reklama usytuowana przy wejściu do Metra Stadion Narodowy w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Narodowego.▫️ Lokalizacja posiada wyjątkowy na skalę Warszawy, trójstronny najazd z ul. Targowej (głównej arterii warszawskiej Pragi), ul. Zamoyskiego i ul.

Czytaj więcej »
Womak Holding, Tarasy Grabiszynskie, Wrocław, instalacja na schodach, Grupa RW, Reklama Wielkoformatowa

Najpiękniejsze schody w Polsce!

Womak Holding Świętuje 20 Lat Sukcesów z Niezwykłym Projektem Schodów Artystycznych Womak Holding ma 20 lat, a Wrocław najpiękniejsze schody w Polsce. Sami zobaczcie. Schody te znajdziecie w centrum handlowym Tarasy Grabiszyńskie we Wrocławiu. Przyjrzycie się dobrze. Inspiracją do poszczególnych elementów grafiki są wieloletni pracownicy firmy, to oni podzielili się swoimi skojarzeniami z niezwykłym artystą

Czytaj więcej »
Rituals, reklama wielkoformatowa, Lublin, Grupa RW

Kampania dla Rituals

W swojej ofercie mamy tysiące nośników reklamowych. Dziś na zdjęciach prezentujemy nośnik w Lublinie.  📍 Lublin, ul. Okopowa – ul. Hempla✅ To ścisłe centrum miasta — ok. 800 m od Rynku✅ Reklama doskonale widoczna zarówno dla ruchu samochodowego jak i pieszego.✅ Sygnalizacja świetlna umiejscowiona przed budynkiem dodatkowo wydłuża kontakt wzrokowy z reklamą.✅ W najbliższym sąsiedztwie

Czytaj więcej »
Backlight
Autostrady
Reklamy sezonowe
Komunikacja miejska
Centra handlowe
lub zadzwoń: 798 793 003