GRUPA RW

Womak Holding Świętuje 20 Lat Sukcesów
z Niezwykłym Projektem Schodów Artystycznych

Womak Holding ma 20 lat, a Wrocław najpiękniejsze schody w Polsce. Sami zobaczcie. Schody te znajdziecie w centrum handlowym Tarasy Grabiszyńskie we Wrocławiu. Przyjrzycie się dobrze. Inspiracją do poszczególnych elementów grafiki są wieloletni pracownicy firmy, to oni podzielili się swoimi skojarzeniami z niezwykłym artystą Mateuszą Sudą, którego twórczość opiera się na przenikaniu mody i sztuki.

Womak Holding, Tarasy Grabiszynskie, Wrocław, instalacja na schodach, Grupa RW, Reklama Wielkoformatowa

Tu teraz robi się zdjęcia na Instagram

 Schody stały się nie tylko funkcjonalnym elementem centrum handlowego, ale prawdziwym dziełem sztuki. Kolory są genialne. Przyciągają z daleka. Ożywiają tę przestrzeń. Nadają jej dodatkowej wartości. Różnorodne elementy, które opowiadają ważne historie, pokazują, jak relacje i zaangażowanie jest ważne, że każdą firmę tworzą ludzie. 

Womak Holding od lat wpisuje swoją misję w przestrzeń poprzez projektowanie innowacyjnych obiektów handlowych, tworząc miejsca wygodne i dostępne dla mieszkańców wielu miast w Polsce. Ich centra handlowe, takie jak SWOJA Olimpia we Wrocławiu czy Viktor w Gdańsku, zyskały uznanie klientów dzięki różnorodnej ofercie i komfortowej atmosferze.

Jednak firma ta to nie tylko deweloper i zarządca nieruchomości – to także mecenas sztuki. Womak Holding zaangażował się we wsparcie twórców reprezentujących różne dziedziny, a Fundacja OP ENHEIM stała się przestrzenią spotkań i wystaw dla współczesnych artystów. Renowacja zabytkowej kamienicy przy placu Solnym we Wrocławiu to wyraz pełnego szacunku podejścia firmy do swojego otoczenia.

Oby więcej takich ciekawych miejsc w przestrzeni miejskiej, 

Koordynatorem tego projektu z ramienia Grupy RW jest Patryk Przystaś.

PODOBNE

Scroll to Top