TOUS kampania OOH w 12 miastach Grupa RW

Kampania dla TOUS

Kampania reklamowa TOUS: To The Almost-Perfect Moms

W maju szczególny sposób pokazujemy, jak bardzo kochamy nasze mamy! Niespodzianek nie ma końca. Kochamy je najmocniej. To fakt! I w tę atmosferę wpisuje się kampania reklamowa TOUS „TO THE ALMOST-PERFECT MOMS”. Ta hiszpańska marka biżuterii jest znana z tego, że celebruje kreatywność i wyrażanie siebie.Najnowsza kampania to ukłon w stronę wszystkich mam, które są unikalne i wyjątkowe dlatego, że mają odwagę być sobą. Są to bohaterki, które nieustannie wspierają swoje dzieci w każdej życiowej sytuacji. Na plakacie zobaczymy mamę i syna.Nowa kolekcja biżuterii TOUS na Dzień Matki zainspirowana jest organicznymi kształtami świata przyrody, magią kosmosu i znakami zodiaku.

Przeprowadzamy Kampanię w Dwunastu Miastach Polski

W kampanii wykorzystaliśmy trzy rodzaje nośników reklamowych: reklamę wielkoformatową, billboardy oraz formę digital.Swoim zasięgiem kampania objęła aż 12 miast: Białystok, Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Lublin, Olsztyn, Radom, Rzeszów, Słupsk, Toruń, Warszawa, Zakopane.Nie jest to przypadek. Dysponujemy tysiącami nośników — zarówno w większych miastach, jak i byłych miastach wojewódzkich, dlatego też jesteśmy w stanie zaplanować i przeprowadzić ogólnopolską kampanię OOH, opartą o niezwykle duże zasięgi.

Reklama Wielkoformatowa i Korzyści z Niej Płynące

Reklama wielkoformatowa to potężne narzędzie, które przyciąga uwagę i pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Jest to szczególnie ważne w przypadku kampanii ogólnopolskich, które muszą dotrzeć do jak największej liczby osób, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Dlaczego reklama wielkoformatowa jest tak istotna?

Reklama wielkoformatowa na budynkach to swoisty statement marki. To niepowtarzalny sposób na to, żeby się wyróżnić, ale też, żeby zaistnieć w świadomości odbiorców. Coraz częściej kampanie wielkoformatowe wspierają ważne społecznie przesłania. Przykładem jest właśnie TOUS, który namawia, by każdy z nas cieszył się z tego, kim jest i by żył pełnią życia, nie zapominając o tym, jak ważne są relacje z bliskimi.Wielki format reklamy, który gwarantuje widoczność i w dzień w i nocy, a tak imponująca obecności wzbudza zaufanie i zapada w pamięć odbiorców. Jest to szczególnie istotne w przypadku kampanii promocyjnych, takich jak ta dla marki TOUS z okazji Dnia Matki. Chcemy, aby nasi klienci utożsamiali markę z wyjątkowymi prezentami dla swoich matek i czuli, że TOUS jest obecne w ich życiu na każdym kroku.

Czym Jest Kampania OOH?

OOH, czyli Out-of-Home, to — najprościej mówiąc — każda forma reklamy, która dociera do odbiorców, którzy są poza domem. Billboardy, reklama na budynkach, czy reklama wielkoformatowa. Jest to skuteczny sposób na przekazanie swojego przekazu szerokiej publiczności, którą możemy zaoferować dzięki naszej ogólnopolskiej sieci nośników reklamowych. W naszej ofercie jest aż 11 rodzajów nośników reklamach, na których możemy zaplanować kampanię promocyjną.

Grupa RW - Reklama-Wielkoformatowa.com nośniki reklamowe

Zobacz zdjęcia z kampanii TOUS

Kampanię dla TOUS z ramienia Grupy RW koordynuje Lidia Dębska.

GRUPA RW

PODOBNE

TOUS kampania OOH w 12 miastach Grupa RW

Kampania dla TOUS

Kampania reklamowa TOUS: To The Almost-Perfect Moms W maju szczególny sposób pokazujemy, jak bardzo kochamy nasze mamy! Niespodzianek nie ma końca. Kochamy je najmocniej. To fakt! I w tę atmosferę wpisuje się kampania reklamowa TOUS „TO THE ALMOST-PERFECT MOMS”. Ta hiszpańska marka biżuterii jest znana z tego, że celebruje kreatywność i wyrażanie siebie. Najnowsza kampania

Czytaj więcej »
Reklama wielkoformatowa dla Cinema City we Wrocławiu, realizacja Grupa RW

Kampania Cinema City we Wrocławiu

Chcielibyśmy podzielić się z Wami szczegółami dotyczącymi kampanii dla Cinema City, która aktualnie trwa we Wrocławiu. Wybrana przez Klienta lokalizacja, znajduje się przy ul. Piłsudskiego 79 – jednej z najbardziej ruchliwych arterii miejskich. To tędy kierowcy, rowerzyści, ale również pasażerowie komunikacji miejskiej, codziennie przejeżdżają w drodze do Dworca PKP oraz w kierunku ul. Powstańców Śląskich.

Czytaj więcej »
Kampania DOOH dla Turkish Airlines, realizacja Grupa RW

Kampania DOOH dla Turkish Airlines

🔺 Dziś o Digital 🔻 Nadszedł czas na podsumowanie kampanii dla Turkish Airlines, która miała miejsce na przełomie kwietnia i maja w Krakowie. Nasz klient zdecydował się na wykorzystanie dwóch rodzajów nośników digitalowych: słupy LCD oraz witryny cyfrowe. Czym jest DOOH, czyli Digital Out of Home? To forma reklamy outdoorowej, która wykorzystuje cyfrowe technologie do

Czytaj więcej »
Warszawa, reklama wielkoformatowa Itaka

Kampania wielkoformatowa Itaki

Lecimy z Itaką do Tunezji! W maju realizujemy blisko 80 kampanii wieloformatowych. Jedną z nich jest kampania dla Itaki. Siatki wielkoformatowe można zobaczyć w trzech miasta w Warszawie, Katowicach i w Chorzowie. Nowe lokalizacje Grupy RW Chcielibyśmy skupić Waszą uwagę na trzech naszych lokalizacjach, które niedawno dołączyły do naszego portfolio: Warszawa, ul. Wolska 89 to

Czytaj więcej »
Backlight
Autostrady
Reklamy sezonowe
Komunikacja miejska
Centra handlowe
lub zadzwoń: 798 793 003