GRUPA RW

Chcielibyśmy podzielić się z Wami szczegółami dotyczącymi kampanii dla Cinema City, która aktualnie trwa we Wrocławiu. Wybrana przez Klienta lokalizacja, znajduje się przy ul. Piłsudskiego 79 – jednej z najbardziej ruchliwych arterii miejskich. To tędy kierowcy, rowerzyści, ale również pasażerowie komunikacji miejskiej, codziennie przejeżdżają w drodze do Dworca PKP oraz w kierunku ul. Powstańców Śląskich.

Umiejscowienie kampanii w takim miejscu to nie tylko gwarancja dużego ruchu, ale również możliwość dotarcia do szerokiego spektrum odbiorców. W okolicy znajdują się bowiem takie punkty jak: galerie handlowe Arkady Wrocławskie, Wroclavia, Galeria Dominikańska, Renoma, a także liczne sklepy, placówki bankowe, punkty usługowe, hotele i przystanki MPK.

Reklama, której powierzchnia wynosi aż 237 mkw, jest oświetlona, co gwarantuje jej widoczność nie tylko w ciągu dnia, ale również po zmroku. Na tej samej ścianie istnieje także możliwość namalowania muralu, co dodatkowo może zwiększyć atrakcyjność kampanii.

Reklama wielkoformatowa ma kluczowe znaczenie dla budowania świadomości marki. Jej przewaga polega na możliwości dotarcia do szerokiej grupy odbiorców, a także na gwarantowaniu wysokiej frekwencji i widoczności. Za pomocą reklamy wielkoformatowej, marki mają szansę zaprezentować swoje produkty i usługi w sposób atrakcyjny, kreatywny i niezapomniany.

Za koordynację kampanii z ramienia Grupy RW odpowiada Lidia Dębska.

Fotorealcja. Cinema City

PODOBNE

Scroll to Top