GRUPA RW

Działamy razem z wielkimi markami - IKEA!

Dzieci jedzą za 1 zł – taki przekaz znalazł się na nośnikach reklamowych IKEI. Jakie lokalizacje wybrała IKEA?

Wrocław

kier. Bielany Wrocławskie

We Wrocławiu, miasto pełne życia i ruchu, IKEA wybrała właśnie nasz topowy nośnik reklamowy, o powierzchni niemal 392 m kwadratowych. Nasza lokalizacja znajduje się w strategicznym punkcie, tuż przy wyjeździe z centrum miasta w kierunku Bielan Wrocławskich – największego centrum handlowego na Dolnym Śląsku. Dodatkowo, jesteśmy widoczni dla podróżujących autostradą A4. To idealne miejsce, aby dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów.
reklama wielkoformatowa, IKEA, Wrocław
reklama wielkoformatowa, IKEA, Wrocław

Autostrada A4

Dolny Śląsk

Ale to nie koniec naszej obecności! Nasza firma oferuje także dwa imponujące nośniki wielkoformatowe przy autostradzie A4, kierując się w stronę Katowic. Obydwa nośniki reklamowe mają powierzchnię ponad 100 m kwadratowych każdy, co pozwala na skuteczne docieranie do kierowców i podróżujących.

Koordynacja kampanii reklamowych w ramach Grupy RW to zadanie powierzone Andrzejowi Urbanowiczowi, który z pasją dba o każdy szczegół i efektywność działań reklamowych.

Zapraszamy do współpracy! Jeśli poszukujesz efektywnych nośników reklamowych lub chcesz wypromować swoją markę, skontaktuj się z nami już teraz. Nasze nośniki reklamowe to klucz do sukcesu i zwiększenia widoczności Twojej firmy. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i osiągnij wyższy poziom promocji!

PODOBNE

Scroll to Top