GRUPA RW

Igrzyska Europejskie

Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023 jako trzecia edycja tej prestiżowej wielonarodowej imprezy sportowej, zgromadziła najlepszych zawodników z całej Europy, promując wartości takie jak doskonałość, przyjaźń i szacunek, które są fundamentem ruchu olimpijskiego. Igrzyska nie tylko stanowiły arenę dla mistrzostw Europy w różnych dyscyplinach, ale również były kluczowymi kwalifikacjami olimpijskimi do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

Igrzyska Europejskie, kampania outdoor, Grupa RW

Organizacja Igrzysk Europejskich w Krakowie i Małopolsce była wyjątkową okazją do zaprezentowania regionu jako miejsca gościnnego, bogatego w kulturę i tradycję, a także jako centrum sportowego o międzynarodowym znaczeniu. Przyjęcie około 7000 zawodników z 48 krajów było nie tylko dowodem na organizacyjne możliwości Małopolski i Krakowa, ale także szansą na promocję zdrowego trybu życia, dziedzictwa kulturowego i edukacyjnego Polski.

Grupa RW miała zaszczyt przygotować kampanię outdoorową dla tego wyjątkowego wydarzenia, co pozwoliło nam być częścią tej historycznej chwili. Dzięki naszym działaniom, mogliśmy nie tylko wspierać promocję Igrzysk, ale także przyczynić się do budowania świadomości o znaczeniu sportu, kultury i zdrowego stylu życia wśród społeczności lokalnych i międzynarodowych. Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023 to przykład, jak sport może łączyć ludzi, kultury i narody, tworząc trwałe dziedzictwo dla przyszłych pokoleń.

igrzyska eurpejskie
nosniki przy trasach szybkiego ruchu
nośniki reklamowe DOOH
citylight

Siatki wielkoformatowe

18 siatek wielkoformatowych w 7 miastach; Warszawa, Katowice, Gliwice, Chorzów, Lublin, Rzeszów, Łódź

Nośniki reklamowe DOOH

W sumie 300 lokalizacji w całej Polsce obejmujące m.in.: dworce PKP, prestiżowe biurowce i hotele, przejścia podziemne, telebimy city, galerie handlowe, city digital

Citylight

340 nośników citylight: Warszawa, Kraków, Katowice plus obszar GOP, Wrocław, Poznań

citylight, nośnik reklamowy, reklama w mieście
citylight, nośnik reklamowy, reklama w mieście
citylight, nośnik reklamowy, reklama w mieście

Nośniki przy drogach szybkiego ruchu

20 konstrukcji przy drogach krajowych oraz autostradach w 8 województwach: małopolskim, śląskim, mazowieckim, dolnośląskim, świętokrzyskim, łódzkim, podkarpackim, lubelskim

Zapraszamy do Współpracy

W Grupie RW wierzymy, że reklama wielkoformatowa to nie tylko sposób na promocję marki, ale także sztuka przyciągania uwagi i budowania trwałych relacji z klientami. Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci wypromować Twoją markę na wielką skalę, zapraszamy do kontaktu. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego. Miłego dnia i do zobaczenia wśród naszych zadowolonych klientów!

Igrzyska Europejskie Kraków, reklama wielkoformatowa

PODOBNE

Scroll to Top