GRUPA RW

Po pierwsze: Cześć. Po drugie: Fajnie, że jesteś! Po trzecie: Hej! Jak się masz?
Dziś pojawiamy się tu z digitalową kampanią dla Miele, w której przysłowiową kropką nad i jest wielki format!

Mamy video. Mamy zdjęcia. Mamy ciekawostki. Czy mamy Twoją uwagę? Czytając dalej dowiesz się, dlaczego to jest najlepszy moment, by w reklamową strategię marki wpisać coraz słynniejsze DOOH!

First things firST, DOOH - co to jest?

DOOH – Digital Out Of Home, to bardziej nowoczesna siostra OHH, czyli m.in. analogowych billboardów. Digital – czyli wszystko, co wyświetlamy na ekranie. Począwszy od nośników w siłowniach, restauracjach, urzędach przez galerie handlowe, lotniska aż po ogromne wyświetlacze LED przy głównych artyleriach komunikacyjnych.  DOOH wg wszystkich badań to przyszłość reklamy. 

DOOH - i jak tu nie kochać?

Nośniki Digital Out of Home dla planerów reklamy to obszar, który daje zupełnie nowe możliwości komunikowania marki. 

Trzy super moce reklamy DOOH

  1. DOOH to fizyczne nośniki, które znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach. I to łączy je z tradycyjnymi billboardami, citylight’ami i i backlight’ami.
  2. Przekaz na nich umieszczony jest w pełni cyfrowy. Jest wyświetlany bez zakłóceń, przechodzień nie może go zablokować (w internecie może włączyć ad block). Jest też dobrze widoczny. I wg badań, użytkownik, który zobaczy reklamę DOOH, chętniej potem klika w nią na urządzeniu mobilnym! 
  3. A skoro przekaz jest cyfrowy to bez kłopotów logistycznych w każdym zakątku miasta można wyświetlać spersonalizowany komunikat. To interaktywna przyszłość. 

W Polsce rynek nośników DOOH jest mocno rozdrobniony, dlatego Grupa RW – Reklama-Wielkoformatowa.com go koncentruje. Planujemy ogólnopolskie kampanie z pomocą wielu, różnych lokalnych dostawców. Mamy również swoje własne ściany wielkoformatowe oraz tradycyjne nośniki OOH. Lubimy mówić, że docieramy we wszystkie zakątki Polski. Nie tylko do miast G8, ale także do mniejszych miejscowości.

MIELE - marzę o takiej zmywarce!

Miele produkuje genialny sprzęt AGD. Wszystkie sprzęty są do siebie dopasowane, a marka podkreśla, że jej inżynierowie są perfekcjonistami  i dbają o każdy, nawet najmniejszy obszar ich działalności. 

Z Grupą RW – Reklama-Wielkoformatowa.pl Miele przeprowadziła digitalową kampanię w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i w Gdyni. 

MIELE w warszawie | DOOH

Nośnik znajduje się w ścisłym centrum. Jest to miejsce o maksymalnym natężeniu ruchu pieszych, ruchu kołowego i komunikacji miejskiej w Warszawie. W pobliżu znajduje się Rotunda PKO, Pałac Kultury i Nauki, Dworzec Centralny, biurowce i hotele oraz centra handlowe w tym Galeria D.T. Centrum i Złote Tarasy. 
Wielkość nośnika: 

Digital reklama Miele w Warszawie, DOOH

MIELE w KATOWICACH | DOOH

Trzy digatalowe nośniki przy ul. Sądowej, ul. Chorzowskiej i ul. Ściegiennego. 

Reklama digital Miele w Katowicach, reklama wielkoformatowa
Marii Goeppert Mayer, Sądowa:  Nośnik znajduje się przy drodze do Centrum – zbieg obwodnicy i ulic prowadzących do ścisłego Centrum oraz wyjazd w 3 kierunkach: m.in. autostrada A4 (900m), Drogowa Trasa Średnicowa (400m).Nośnik nisko zlokalizowany, w tle sygnalizacji świetlnej w osi jezdni. Ruch drogowy zatrzymywany na przemian poprzez sygnalizacje świetlne. Kierunki dojazdowe do Galerii Katowickiej(2013), Dworca PKP, Ścisłego Centrum.
Chorzowska, Chorzowska, Bracka:  Nośnik usytuowany przy skrzyżowaniu głównych arterii miejskich: Drogowa Trasa Średnicowa – wielopasmowy dojazd do A4 – główna droga dwupasmowa wzdłuż Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku naprzeciwko Wesołego Miasteczka, w sąsiedztwie Centrum Handlowego Silesia City Center oraz Stadionu Śląskiego i Osiedla 1000-lecia. Nośnik przy skrzyżowaniu, w tle sygnalizacji świetlnej, dobrze widziany z trzech kierunków.
Ściegiennego, Błękitna:  Nośnik usytuowany przy skrzyżowaniu ul. Ściegiennego, Błękitnej i Balidona. W pobliżu CH Silesia City Center – wjazd.

MIELE w Gdyni | DOOH

Digitalowe nośniki przy Al. Zwycięstwa i przy ul. Świętojańskiej/Degustatornia.

Gdynia Al Zwyciestwa DOOH digital nośnik reklama wielkoformatowa
Nośnik znajduje się w Gdyni-Orłowie na głównym trakcie łączącym Gdynię z Sopotem i Gdańskiem. Skrzyżowanie przy którym zlokalizowano nośnik, obsługuje cały ruch do/z centrum Gdyni w kierunku Sopotu i Gdańska oraz do obwodnicy Trójmiasta.
Reklama na monitorach led (DOOH) w Gdańsku
Nośnik znajduje się na budynku Degustatorni przy rozwidleniu Alei Zwycięstwa u.Świętojańskiej i Władysława IV. Nośnik został umiejscowiony naprzeciw wejścia SKM Wzgórze Świętego Maksymiliana oraz przystanków ZKM, z których odchodzi 40 linii autobusowych i trolejbusowych. Miejsce o dużym natężeniu ruchu samochodowego, autobusowego i pieszego.W pobliżu znajduje się Urząd Miasta Gdyni, C.H. Batory, C.H. Wzgórze, Centrum Kwiatkowskiego, Bulwar Nadmorski, Restauracje, Puby i Bary, Placówki Biznesowe,

MIELE w Poznaniu | DOOH

W Poznaniu digital reklamę Miele wyświetlaliśmy przy skrzyżowaniu ulic Roosevelta i Dąbrowskiego oraz przy ul. Półwiejskiej / Stary Browar.

Reklama digital w Poznaniu dla marki Miele
Ekran w centrum Poznania przy ul. Roosevelta. W pobliżu znajdują się takie obiekty jak: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Avenida Poznań – centrum handlowe oraz dworzec kolejowy – Poznań Główny.
Reklama Miele na nośnikach led w Poznaniu
Nośnik znajduje się na przeciwko głównego wejścia do C.H. Stary Browar. W pobliżu nośnika znajdują się: Deptak, Andersia Tower, bary, sklepy, restauracje, banki.

Już przygotowujemy kolejne digitalowe kampanie. Zapraszamy do kontaktu. 

PODOBNE

Scroll to Top