GRUPA RW

Kampania dla
Alei Bielany

Szukasz skutecznych nośników reklamowych w strategicznej lokalizacji? Pozwól, że Ci pomożemy! Jesteśmy właścicielami nośników reklamowych. Dziś pokazujemy jedną z lokalizacji, którą jako miejsce swojej reklamy wybrała Aleja Bielany.

Wrocław

największy węzeł komunikacyjny w południowej części miasta

Nasz nośnik reklamowy znajduje się w jednym z najbardziej ruchliwych punktów Wrocławia – to największy węzeł komunikacyjny w południowej części miasta. Dlaczego to miejsce jest tak wyjątkowe? Oto kilka powodów:
  • Trasa ważnego tranzytu miejskiego: Nasz nośnik jest doskonale widoczny dla wszystkich, którzy przemieszczają się  w kierunku Sky Tower / ścisłego centrum miasta, w kierunku CH Borek oraz w kierunku Bielan Wrocławskich.
  • Ogromne natężenie ruchu samochodowego: komunikat reklamowy dociera do szerokiej publiczności, która codziennie korzysta z tej trasy.
  • Ruch pieszych: Reklama dociera także do pieszych, to skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną, przystankami autobusowymi i tramwajowymi.

Koordynacją kampanii reklamowych w ramach Grupy RW zajmuje się doświadczony Andrzej Urbanowicz.

Zapraszamy do współpracy! Jeśli szukasz efektywnych nośników reklamowych, które pomogą Ci dotrzeć do swojej docelowej grupy odbiorców, nie czekaj dłużej. Skontaktuj się z nami już teraz.

PODOBNE

Scroll to Top