Grupa RW Sp. z o.o.

Wrocław

Grabiszyńska 214 lok. 7
53-235 Wrocław

Warszawa

Aleja Wyścigowa 4
00-001 Warszawa

NIP: 894-304-11-98
REGON: 021945916
KRS: 0000430786

Tel. 793 046 001
Mail. biuro@reklama-wielkoformatowa.com

Formularz Kontaktowy






Kontakt do naszych specjalistów od reklamy wielkoformatowej i planowania kampanii reklamowych:

Adam Kocieliński

stanowisko: Dyrektor ds. klientów kluczowych i obsługi technicznej
tel. 667 007 003
mail:  adam@reklama-wielkoformatowa.com

Andrzej Urbanowicz

stanowisko: Specjalista ds. OOH i produkcji mediów
tel. 517 161 772
mail:  andrzej@reklama-wielkoformatowa.com

Małgorzata Bogudzińska

stanowisko: Specjalista ds. OOH i eventów
tel. 517 161 890
mail:  malgorzata@reklama-wielkoformatowa.com

Justyna Jeleń

stanowisko: Specjalista ds. OOH
tel. 513 830 814
mail: justyna@reklama-wielkoformatowa.com

Marcin Szaruga

stanowisko: Specjalista ds. OOH
tel. 508 896 889
mail:  marcin@reklama-wielkoformatowa.com

Jarosław Misztal

stanowisko: Specjalista ds. OOH i rozwoju sieci nośników
tel. 690 343 455
mail: jarek@reklama-wielkoformatowa.com

Biuro i finanse

Paulina Kaszubska

stanowisko: Specjalista ds. administracji i HR
mail: biuro@reklama-wielkoformatowa.com

Krzysztof Wójcik

stanowisko: Specjalista ds. finansowych
mail: krzysztof@reklama-wielkoformatowa.com