Grupa RW realizuje kampanie neutralne pod względem śladu węglowego

Zerowy ślad węglowy

Grupa RW – Reklama-Wielkoformatowa.com świadczy usługi związane z reklamą wielkoformatową, ale również dba o naszą planetę. Dlatego z dumą informujemy, że możemy prowadzić kampanie, w ramach których kompensujemy ślad węglowy powstający podczas ich realizowania.

Wierzymy, że jako firma mamy odpowiedzialność za nasze działania i ich wpływ na środowisko naturalne. Dlatego przykładamy szczególną wagę do zrównoważonego podejścia do naszej działalności. Nasza filozofia obejmuje nie tylko jakość usług, ale również troskę o środowisko.

Podczas realizacji kampanii wielkoformatowych bierzemy pod uwagę wszystkie etapy produkcji, począwszy od montażu, przez drukowanie, aż po oświetlenie. Wszystkie te elementy mogą wpływać na emisję gazów cieplarnianych i zwiększać nasz ślad węglowy. Dlatego jako firma kompensujemy te emisje poprzez inicjatywy ekologiczne, takie jak inwestowanie w projekty związane z odnawialnymi źródłami energii, zalesianie czy ochronę bioróżnorodności.

Naszym celem jest zmniejszenie naszego wpływu na środowisko naturalne oraz wspieranie działań mających na celu walkę z globalnym ociepleniem. Dzięki naszym inicjatywom ekologicznym, nie tylko minimalizujemy nasz ślad węglowy, ale również przyczyniamy się do tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości dla naszej planety.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, która nie tylko dostarcza profesjonalne usługi reklamowe, ale również działa na rzecz ochrony naszej planety. Razem możemy przyczynić się do tworzenia lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

Ślad węglowy - co to jest?

Gazy cieplarniane, które wpływają na zmianę zmianę bilansu radiacyjnego planety to nie tylko dwutlenek węgla (CO2). Także metan, podtlenek azotu oraz różne inne gazy przemysłowe.

O dwutlenku węgla tak dużo się mówi, ponieważ jego wkład jest największy. Podobnie jest z paliwami kopalnymi. To nie jest jedyny źródło naszych emisji. Mamy wylesianie, produkcję cementu, metan wydzielany przez krowy, różne procesy przemysłowe. Jednak spalanie paliw kopalnych – ich utlenienie, jest największym czynnikiem powodującym zmiany klimatyczne.

Paliwa kopalne są wykorzystywane przez wszystkie sektory naszej gospodarki: ogrzewają nasze domy, zasilają procesy przemysłowe w fabrykach, napędzają samochody, samoloty, kombajny, traktory.

W kontekście liczenia śladu węglowego, termin „scope” odnosi się do kategorii źródeł emisji gazów cieplarnianych (takich jak dwutlenek węgla, metan, podtlenek azotu) związanych z daną działalnością lub sektorem gospodarczym. Są trzy zakresy związane z liczeniem śladu węglowego. 

Przykładowy certyfikat

Przykład certyfikatu zerowy ślad węglowy kampanii reklamowych

Śmiało proszę zapytać media plannera, który z Państwem pracuje o kampanie neutralne pod względem śladu węglowego. 

GRUPA RW

PODOBNE

Mazo-czas - kampania Billboardowa, Warszawa, Mazowsze

Billboardy: Mazowsze

Rozpoczynamy Mazo czas! Warto odwiedzić Mazowsze nie tylko latem, jesienią jest ono równie piękne! Przed Państwem turystyczna kampania 2023: „Rozpoczynamy Mazo czas!”, której autorem jest Mazowiecka Organizacja Turystyczna. Grupa RW wygrała przetarg na kampanię billboardową, którą realizowaliśmy w czerwcu, lipcu oraz we wrześniu. Różne projekty były prezentowane na billboardach 6×3 w Warszawie i w okolicach

Czytaj więcej »
Amazon Prime Video, reklama wielkoformatowa, Warszawa, Grupa RW

Kampania dla Amzon Prime

🔺 Kampania dla Amazon Prime Video 🔻📍 WarszawaDwie lokalizacje: ul. Zamoyskiego 37, Metro Stadion Narodowy – OVERSIZE ▫️ 526,5 m kw.▫️ reklama podświetlona▫️ Reklama usytuowana przy wejściu do Metra Stadion Narodowy w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Narodowego.▫️ Lokalizacja posiada wyjątkowy na skalę Warszawy, trójstronny najazd z ul. Targowej (głównej arterii warszawskiej Pragi), ul. Zamoyskiego i ul.

Czytaj więcej »
Womak Holding, Tarasy Grabiszynskie, Wrocław, instalacja na schodach, Grupa RW, Reklama Wielkoformatowa

Najpiękniejsze schody w Polsce!

Womak Holding Świętuje 20 Lat Sukcesów z Niezwykłym Projektem Schodów Artystycznych Womak Holding ma 20 lat, a Wrocław najpiękniejsze schody w Polsce. Sami zobaczcie. Schody te znajdziecie w centrum handlowym Tarasy Grabiszyńskie we Wrocławiu. Przyjrzycie się dobrze. Inspiracją do poszczególnych elementów grafiki są wieloletni pracownicy firmy, to oni podzielili się swoimi skojarzeniami z niezwykłym artystą

Czytaj więcej »
Rituals, reklama wielkoformatowa, Lublin, Grupa RW

Kampania dla Rituals

W swojej ofercie mamy tysiące nośników reklamowych. Dziś na zdjęciach prezentujemy nośnik w Lublinie.  📍 Lublin, ul. Okopowa – ul. Hempla✅ To ścisłe centrum miasta — ok. 800 m od Rynku✅ Reklama doskonale widoczna zarówno dla ruchu samochodowego jak i pieszego.✅ Sygnalizacja świetlna umiejscowiona przed budynkiem dodatkowo wydłuża kontakt wzrokowy z reklamą.✅ W najbliższym sąsiedztwie

Czytaj więcej »
Backlight
Autostrady
Reklamy sezonowe
Komunikacja miejska
Centra handlowe
lub zadzwoń: 798 793 003