https://reklama-wielkoformatowa.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_picture.svg

Perfekcja w outdoorze

Stawiamy na perfekcję. Najlepsze nośniki w najlepszych lokalizacjach. Reklamy widoczne z dużych odległości o niezakłóconym przekazie. Nasze nośniki dobieramy tak, jakbyśmy chcieli reklamować własną firmę – tylko te lokalizacje, które spełniają nasze oczekiwania.

https://reklama-wielkoformatowa.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_clockwise.svg

Terminowość

Zdarzyło Ci się coś zamówić i nie otrzymać na czas. Nam wielokrotnie. Dlatego realizacja działań, na które się umówiliśmy to nasz priorytet. Jeśli zamówiona przez Ciebie kampania rusza 1 kwietnia to znaczy, że o ósmej rano w dniu 1 kwietnia zmierzając do pracy zobaczysz swoją reklamę. Dla nas termin to świętość.

https://reklama-wielkoformatowa.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_world.svg

Docieramy wszędzie

Wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu reklamy w najdalszych zakątkach Polski. Jeżeli potrzebujesz nośników reklamowych w miejscowościach, gdzie nikt nie jest wstanie Ci ich zapewnić, to wyzwanie dla nas. Dostarczamy reklamy w dużych i małych miastach, i to nie tylko wielkoformatowe, również nośniki standaryzowane takiej jak billboardy czy citylighty.

https://reklama-wielkoformatowa.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_heart.svg

Lubimy swoją pracę

Lubimy swoją pracę, ponieważ dla nas OOH to pasja. Czerpiemy przyjemność z spełniania oczekiwań naszych klientów. Sprawdź to sam –
zapraszamy.